BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Referat Finansowy

SKARBNIK GMINY
Wioletta Jaworska-Bastek

pokój nr 9
tel.: 87 425 44 37

e-mail: wioletta.jaworska-bastek@ruciane-nida.pl

KIEROWNIK REFERATU
Ewa Kozicka


pokój numer 10
tel.: 87 425 44 36
e-mail: ewa.kozicka@ruciane-nida.pl

ST. DS. WYMIARU PODATKÓW
Cezary Popielarczyk

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 49
e-mail: cezary.popielarczyk@ruciane-nida.pl


ST. DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Ilona Makowiecka

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 50
e-mail:ilona.makowiecka@ruciane-nida.pl

 

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ
Malwina Tumińska

pokój numer 13
tel.: 87 425 44 49
e-mail: malwina.tuminska@ruciane-nida.pl

ST. DS. EGZEKUCJI
Justyna Sajdak

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 50
e-mail: jusyna.sajdak@ruciane-nida.pl

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI WYDATKÓW BUDŻETOWYCH
Ewa Gałgowska

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: ewa.galgowska@ruciane-nida.pl

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI DOCHODÓW BUDŻETOWYCH
Wioleta Moroz

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: wioleta.moroz@ruciane-nida.pl

ST. DS. ROZLICZEŃ PŁACOWO-KADROWYCH PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH W RAMACH WSPÓŁPRACY Z PUP
Barbara Klimaszewska-Rodzim

pokój numer 14
tel. 87 425 44 53
e-mail: barbara.klimaszewska-rodzim@ruciane-nida.pl

Data powstania: sobota, 6 wrz 2003 20:31
Data opublikowania: sobota, 6 wrz 2003 20:32
Data edycji: czwartek, 8 kwi 2010 10:07
Opublikował(a): Jacek Izdebski
Zaakceptował(a): Jacek Izdebski
Artykuł był czytany: 10834 razy
Ilość edycji: 12