BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Zarządzenie Nr 13/2009 Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida

z dnia: 15 maja 2009 r.
w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 r. - Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. Nr 25, poz. 219 z późn. zmianami) w związku z art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. - Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 z późniejszymi zmianami) Burmistrz Miasta i Gminy zarządza, co następuje:



§1


Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.


§2


Do składu obwodowych komisji wyborczych powołuje się:

I) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Rucianem-Nidzie:
1). Jaworska-Bastek Wioletta Anna zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Jagielski Stanisław Piotr zgłoszony przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Zęgota Zbigniew zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Samsel Urszula zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Pietruszka Katarzyna zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas
6). Zawrotna Irena zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sparwiedliwość,
7). Feliński Piotr Ryszard przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


II) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Rucianem-Nidzie:
1). Sienkiewicz Rafał Mariusz zgłoszony przez pełnomocnika Koalicyjnego komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Szaduro Elżbieta zgłoszona przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Wasilewska Kornelia Urszula zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Stecka Dorota Karolina zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Chudzik Ewa Teresa zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Tkaczyk Mikołaj zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
7). Syta Karol przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


III) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Rucianem-Nidzie:
1). Gryciuk Anna zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Długosielska Marianna zgłoszona przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Wiśniewska Beata zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Parzych Magdalena zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Adamonis Stanisława zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Kozak Izabela zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Kruszyński Józef przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.



IV) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Rucianem-Nidzie:

1). Borys-Dymczyk Lidia zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Jagielska-Kaczmarczyk Karolina zgłoszona przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Ogonowski Grzegorz zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Marchwińska Grażyna Marianna zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Grzeda Teresa zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Żurawska Marzena zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Schramke Jacek przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


V) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Wejsunach:
1). Nalewajek Anna zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Piotrewicz Zbigniew Bernard zgłoszony przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Pieńkowska Janina Małgorzata zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Gbur Mariusz Jan zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Vogel Jerzy zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Ropiak Regina zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Waszkiewicz Jerzy przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.

VI) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Ukcie:
1). Ulbin Halina Dorota zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Michalak Stanisław zgłoszony przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Grala Stanisław zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Słabek Grażyna zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Ropiak Ryszard zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Wołk Bartosz zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Frackiewicz Tomasz przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


VII) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Karwicy:
1). Lis Grażyna zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Szaduro Franciszek Wincenty zgłoszony przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Kaczyński Kazimierz zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Bałdyga Grażyna zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Poreda Jan zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Ropiak Przemysław zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Chudzik Artur przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


VIII) w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Ukcie:
1). Osiecka Dorota Maria zgłoszona przez pełnomocnika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Porozumienie dla Przyszłości - Centrolewica,
2). Michalak Leszek Roman zgłoszony przez pełnomonika Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy,
3). Zapolska Teresa Maria zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
4). Samsel Bożena zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
5). Siadek Andrzej Mieczysław zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Libertas,
6). Wołk Lidia zgłoszona przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość,
7). Wnuk Mariusz przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Ruciane-Nida.


Burmistrz Miasta i Gminy

Leszek Marek Gryciuk












Data dodania:
Data upublicznienia: poniedziałek, 28 cze 2010 10:26
Opublikował(a): Anna Fiodorow
Zaakceptował(a): Anna Fiodorow
Artykuł był czytany: 1646 razy