BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RUCIANE-NIDA
Piotr Ryszard Feliński

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: piotr.felinski@ruciane-nida.pl


SEKRETARZ

Danuta Kowalewska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: sekretarz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


SKARBNIK GMINY

Wioletta Jaworska-Bastek

pokój numer 9
tel.: 87 425 44 37
e-mail: wioletta.jaworska-bastek@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


RADCA PRAWNY
Dariusz Bączek

tel.: 87 425 44 30

ZAKRES CZYNNOŚCI


ZASTĘPCA KIEROWNIKA USC
Marlena Paradowska-Krajza

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 33
e-mail:marlena.paradowska-krajza@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI

Hanna Kowalska

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 46
e-mail: hanna.kowalska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU
Joanna Dziewulska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: umig@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 

ST. DS. ELEKTRONICZNEGO ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ
Anna Olszak-Waszkiewicz

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 32
e-mail: anna.waszkiewicz@ruciane-nida.pl


ST DS. OBRONY CYWILNEJ

Bartosz Moroz

pokój numer 2 
tel.: 87 425 44 52
e-mail: bartosz.moroz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. OBSŁUGI BIURA RADY MIEJSKIEJ
Barbara Święcka

pokój numer 3
tel.: 87 425 44 43
e-mail: rada.miejska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. PROMOCJI TURYSTYCZNEJ I GOSPODARCZEJ GMINY
Agnieszka Olszak

pokój numer 8
tel.: 87 425 44 31
e-mail: agnieszka.olszak@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ I BHP
Lidia Borys-Dymczyk

pokój nr 1
tel.: 87 425 44 41
e-mail: lidia.borys-dymczyk@ruciane-nida.pl

Informacja Turystyczna
ul. Dworcowa 14
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 19 89
e-mail: cit@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH
Marek Kaczmarczyk

pokój numer 8 
tel.: 87 425 44 31
e-mail: marek.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


INFORMATYK - ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Jacek Izdebski

pokój nr 18
tel.: 87 425 44 42
e-mail: jacek.izdebski@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI
 
REFERAT FINANSOWYKIEROWNIK REFERATU
Ewa Kozicka


pokój numer 10
tel.: 87 425 44 36
e-mail: ewa.kozicka@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. WYMIARU PODATKÓW


pokój numer 12
tel.: 87 425 44 49
e-mail:
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Ilona Makowiecka

pokój numer 13
tel.: 87 425 44 50
e-mail:ilona.makowiecka@ruciane-nida.pl
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ
Malwina Tumińska

pokój numer 12
tel.: 87 425 44 49
e-mail: malwina.tuminska@ruciane-nida.pl
 
ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. EGZEKUCJI
Justyna Sajdak

pokój numer 13
tel.: 87 425 44 50
e-mail: jusyna.sajdak@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. KSIĘGOWOŚCI WYDATKÓW BUDŻETOWYCH
Ewa Gałgowska

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: ewa.galgowska@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. KSIĘGOWOŚCI DOCHODÓW BUDŻETOWYCH
Wioleta Moroz

pokój numer 11
tel.: 87 425 44 47
e-mail: wioleta.moroz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. ROZLICZEŃ PŁACOWO-KADROWYCH PRACOWNIKÓW ZATRUDNIONYCH W RAMACH WSPÓŁPRACY Z PUP
Barbara Klimaszewska-Rodzim

pokój numer 14
tel. 87 425 44 53
e-mail: barbara.klimaszewska-rodzim@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 

REFERAT INWESTYCJI I GOSPODARKI KOMUNALNEJ

 

KIEROWNIK REFERATU
Artur Chudzik

pokój numer 20
tel.: 87 425 44 39
e-mail: artur.chudzik@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
Jerzy Waszkiewicz

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: jerzy.waszkiewicz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

ST. DS. GOSPODARKI GRUNTAMI
Maja Kosiorek


pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: maja.kosiorek
@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS. GOSPODARKI ODPADAMI
Andrzej Klimek

pokój numer 21
tel.: 87 425 44 38
e-mail: andrzej.klimek@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 

ST. DS. GOSPODARKI ODPADAMI - WINDYKACJI
Anna Fiodorow

pokój numer 19
tel.: 87 425 44 48
e-mail: anna.fiodorow@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA

KIEROWNIK REFERATU
Małgorzata Kaczmarczyk

pokój numer 23
tel.: 87 425 44 51
e-mail: malgorzata.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


ST. DS.
WARUNKÓW ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU
Julita Małż

pokój numer 23
tel.: 87 425 44 51
e-mail: julita.malz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 

ST. DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Piotr Jankiewicz

pokój numer 22
tel.: 87 425 44 40
e-mail: piotr.jankiewicz@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI

 

ST. DS. GOSPODARKI WODNO-ŚCIEKOWEJ I LOKALOWEJ
Kornelia  Dawid

pokój numer 22
tel.: 87 425 44 40
e-mail: kornelia.dawid@ruciane-nida.pl

ZAKRES CZYNNOŚCI


Data powstania: wtorek, 8 kwi 2008 09:54
Data opublikowania: wtorek, 8 kwi 2008 09:55
Data edycji: piątek, 7 sty 2011 10:25
Opublikował(a): Jacek Izdebski
Zaakceptował(a): Jacek Izdebski
Artykuł był czytany: 38768 razy
Ilość edycji: 12