BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Biuletyn Informacji Publicznej

Referat Organizacyjny

ST. DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU
Joanna Dziewulska

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 30
e-mail: umig@ruciane-nida.pl

ST. DS. ELEKTRONICZNEGO ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ
Anna Olszak-Waszkiewicz

pokój numer 15
tel.: 87 425 44 32
e-mail: anna.waszkiewicz@ruciane-nida.pl


ST. DS. EWIDENCJI LUDNOŚCI
Hanna Kowalska

pokój numer 6
tel.: 87 425 44 46
e-mail: hanna.kowalska@ruciane-nida.pl

ST DS. OBRONY CYWILNEJ
Bartosz Moroz

pokój numer 2 
tel.: 87 425 44 52
e-mail: bartosz.moroz@ruciane-nida.pl

ST. DS. OBSŁUGI BIURA RADY MIEJSKIEJ
Barbara Święcka

pokój numer 3
tel.: 87 425 44 43
e-mail: rada.miejska@ruciane-nida.pl

ST. DS. PROMOCJI TURYSTYCZNEJ I GOSPODARCZEJ GMINY
Agnieszka Olszak

pokój numer 8
tel.: 87 425 44 31
e-mail: agnieszka.olszak@ruciane-nida.pl

ST. DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ I BHP
Lidia Borys-Dymczyk

pokój nr 1
tel.: 87 425 44 41
e-mail: lidia.borys-dymczyk@ruciane-nida.pl

Informacja Turystyczna
ul. Dworcowa 14
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 87 423 19 89
e-mail: cit@ruciane-nida.pl

ST. DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH
Marek Kaczmarczyk

pokój numer 8 
tel.: 87 425 44 31
e-mail: marek.kaczmarczyk@ruciane-nida.pl

INFORMATYK - ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Jacek Izdebski

pokój nr 18
tel.: 87 425 44 42
e-mail: jacek.izdebski@ruciane-nida.pl

 

 

Data powstania: poniedziałek, 27 kwi 2020 14:08
Data opublikowania: poniedziałek, 27 kwi 2020 14:18
Opublikował(a): Agnieszka Olszak
Zaakceptował(a): Agnieszka Olszak
Artykuł był czytany: 87 razy