BIP Urzędu Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Interpelacja złożona na XXXVII Sesji Rady Miejskiej w Rucianem-Nidzie w dniu 28.05.2013 r. - radny Dariusz Vogel

środa, 12 cze 2013 14:40
1. "Kiedy będzie zakończone inwestycja kanalizacyjna, ta sama, w budynku wielorodzinnym w Wejsunach 41A. Mieszkańcy tego bloku chcieliby jak najszybciej podłączyć się do kanalizacji. Ciągle mam w tej sprawie interwencje." 2. "Została zatrudniona specjalistka do spraw świetlic wiejskich przy domu kultury. Czy mogłaby się zająć sprawą świetlicy w Wejsunach. Szczególnie chodzi o część pomieszczenia przy tej świetlicy. Proszę już od dwóch lat o zajęcie się tą sprawą."
Czytaj całość

Interpelacje złożone na XXVII Sesji Rady Miejskiej w Rucianem-Nidzie w dniu 30.10.2012 r. - radni Dariusz Vogel, Tadeusz Wachowski

środa, 14 lis 2012 08:33
"Chodzi o kanalizację w moim rejonie. Były już w tym roku trzy terminy, dostałem taką informację od Pana zastępcy i końca nie ma tej kanalizacji. Kiedy będzie koniec tak naprawdę?" "Mieszkańcy bloku 41A w Wejsunach skarżą się, że tam się cuda dzieją. W końcu trzeba tym się zająć i zrobić porządek. Tutaj przyjeżdżały delegacje z bloku, interweniowały i się nic tam nie robi w dalszym ciągu." "Pytanie w sprawie budowy wieży telekomunikacyjnej, tego przekaźnika. Czy jako gmina mamy wpływ na to, żeby można było ją blokować czy nie? Mieszkańcy się boją, że stoją jedna koło drugiej, tak blisko. Jak mamy do tego podchodzić?"
Czytaj całość